ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Το σχολείο μας συγχαίρει:

1. τους μαθητές μας, που συμμετείχαν στο διαγωνισμό ζωγραφικής που διοργάνωσε ο δήμος Γαλατσίου με             θέμα"  Χριστούγεννα με τον Αι Βασίλη & τον Santa Claus (Αι Νικόλα)". Οι μαθητές μας κέρδισαν την 1η και       την   3η θέση.

2. τους μαθητές της Α΄ Λυκείου, Κοροβέση Χριστίνα και Κοροβέση Δημήτριο για την επιτυχία τους στην           πρώτη φάση του διαγωνισμού της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας "Θαλής".Τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία       για   τη  συνέχεια.

images.jpg

6864f4d599d603de95333f11055a59da_XL.jpg

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΡΑΤΕΥΣΙΜΩΝ ΚΛΑΣΗΣ 2021 ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Το σχολείο μας συγχαίρει τους μαθητές της Α΄ λυκείου, Κοροβέση Χριστίνα, Κοροβέση Δημήτριο, Σταρίδα Κωνσταντίνο και Πολύζο Ιωάννη, για τη συμμετοχή τους στο διαγωνισμό της Μαθηματικής Έταιρείας "Θαλής". Τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία και καλή δύναμη για τη συνέχεια.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2017-18

ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ